Yeni Başlayacak DizilerDizi Haberleri

Kurtlar Vadisi 2023 ne zaman hangi kanalda başlayacak

Ekranların efsane yapımlarından birisi olan Kurtlar Vadisi, uzun bir aradan sonra yeni bölümleri ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz günlerde Necati Şaşmaz’ın ‘yeniden başlayacak’ açıklaması sonrasında dizinin fanları büyük heyecan yaşadı. Peki Kurtlar Vadisi 2023 ne zaman ve hangi kanalda yayınlanacak?

Televizyon tarihinin en çok sevilen dizilerinden birisi olan Kurtlar Vadisi, 97 efsane bölüm sonrasında Kurtlar Vadisi Pusu ismi ile yeniden başlamıştı. Uzun süre yayında olan dizi, 300 bölüm ile Kanal D ekranlarında final yapmıştı. Bu tarihten sonra sosyal medyada izleyiciler yeniden başlamasını sürekli olarak soruyor ve istiyordu. Ve sonunda bu isteğin gerçekleşeceği açıklandı.

Kurtlar Vadisi 2023 Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Henüz dizinin hangi kanalda yayınlanacağı açıklanmazken Show TV ekranlarında yayınlanabileceği gelen iddialar arasında yer alıyor. Diğer bir ihtimal ise dijital platformlarda yayınlanması planlanıyor. Özellikle Netflix, Disney Plus ve Exxen gibi platformlarda yayınlanabilir.

Kurtlar Vadisi 2023 Ne Zaman Başlayacak

kurtlar vadisi 2023

Merakla beklenilen yeni dizi Ocak ayında çekimlere başlayacak. Sosyal medyada son günlerde dizi ile ilgili set olduğu hakkında iddialar yer alıyor. Ancak resmi bir açıklama olmadan bu gibi haberlere inanmamak gerekiyor. 2023 yılının Ocak veya Şubat ayında yüksek bir ihtimal ile diziyi göreceğiz.

Dizinin oyuncu kadrosunda kimler olacağını bizlerde merakla bekliyoruz. Tahminlerimiz son oyuncu kadrosundan isimler olacağını düşünüyoruz. Ancak eski oyuncuların şuanda bir çoğu farklı dizilerde yer alıyor. Bakalım dizi piyasasına oyuncu yetiştiren dizinin yeni isimleri kimler olacak hep birlikte göreceğiz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün