Güncel Haberler

Now TV Digitürk-Dsmart-Tivibu Kaçıncı kanal Frekans

Fox TV’nin isim değişikliği sonrasında ismi Now TV oldu. Kanalın satışı sonrasında isim değişikliği resmi olarak onaylanırken Now TV Digitürk-Dsmart-Tivibu kaçıncı kanal ve Türksat Frekans bilgileri merak edilen konular arasında yer alıyordu.

Daha önce TGRT olarak bildiğimiz kanal Fox olarak değişmiş ve yıllardır izleyicilerin büyük beğenisini kazanmıştı. Özellikle yayınladığı diziler ile adından söz ettirmeyi başarmıştı.

Fox TV neden kapatıldı yok?

İsim hakkının kullanım süresini dolduğundan dolayı değiştirilmek zorunda kaldı. Ve bu durumda kanalın satışı da gerçekleştirildi.  The Walt Disney Company’nin sahibi olduğu Fox Networks Group yayın haklarını Disney Grup şirketine satmıştır. Bu durumda kanalın yeni isimi de Now TV olarak güncellendi.

Now TV Türksat Frekans Bilgileri

Türksat 4A

12336 H 5520 3/4 (SD)

12329 H 6666 2/3 (HD)

Türksat 5B 11305 V 30000 3/4 (HD)

Now TV Digitürk-Dsmart-Tivibu Kaçıncı kanal

D-Smart : 29. kanal (SD/HD)
Digiturk : 26. kanal (HD)
Türksat : TKGS 9. kanal (HD)
TKGS : 609. kanal (SD)
Turkcell TV+ : 26. kanal (HD)
tivibu  :26. kanal (HD)
BluTV  : 3. kanal

Now TV Yayın Akışı Belli Oldu?

Fox TV’nin isminin değişmesi sonrasında yayın akışında ilk başlarda bir değişiklik olmayacak.  Diziler ve programlar aynı şekilde yayınlanmaya devam edecek.

 • 00:00 Gaddar
 • 04:45 Kefaret
 • 06:00 Her Yerde Sen
 • 08:00 İlker Karagöz İle Çalar Saat Hafta Sonu
 • 10:30 Çağla ile Yeni Bir Gün
 • 12:00 Yasak Elma
 • 13:30 En Hamarat Benim
 • 16:30 Gaddar
 • 19:00 Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber
 • 20:00 Gaddar
 • 23:30 Orta Sayfa

Yeni Kanal Now TV ne zaman açılacak? Fox TV ne zaman değişecek

Kanalın açılışı Şubat 2024 itibari ile başlayacak. Canlı olarak logo değişimi ve renk değişimi sağlanacak. Now TV’ye geçiş sonrasında sürpriz projelerinde yayına gireceği belirtiliyor.

İŞTE NOW TV’NİN YENİ LOGOSU

İlk zamanlar Fox TV’ye ne oldu diye bir çok kişi şaşıracak ancak kısa sürede aynı frekansta yayın yapacağı için alışılacak gibi görünüyor.

NOW TV LOGO

Son yıllarda yaptığı diziler ile adından söz ettiren Fox TV’nin bu değişimi sonrasında izleyicilere sürpriz programların sunulacağı ve dizilerin aynı şekilde ve yenilerinin de dahil olacağı belirtiliyor. Bir çok izleyici şimdiden izlediği programların bitebileceğini düşünse de durum öyle olmayacak. Sadece isim değiştirmiş olan bu kanalın tüm aktif yayınları aynı gününde yayında olmaya devam edecek.

Frekans bilgilerinde ilerleyen süreçlerde değişimler yaşanabilir. Bakalım yeni süreçte bizleri nasıl sonuçlar bekliyor hep birlikte göreceğiz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün