Dizi Haberleri

Yalı Çapkını 53.bölüm neden yayınlanmadı (5 Ocak 2024)

Star TV ekranlarında ilgiyle izlenen dizilerden Yalı Çapkını 53.bölüm neden yayınlanmadı yok diye merak edilmektedir. 5 Ocak 2024 Cuma günü yayınlanması beklenen diziden şok bir haber geldi. Son bölümü ile yine izleyicileri ekran başına kilitleyen Yalı Çapkını bu hafta ekrana gelmiyor.

Başrollerinde Çetin Tekindor, Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Şerif Sezer, Beril Pozam, Gülçin Santırcıoğlu gibi isimlerin yer aldığı dizi yeni sezonda da bomba bölümlerle izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor.

Son bölümde Seyran canlı yayında Korhanları adeta ateşe atmıştı. Tüm gerçekleri söylemesi üzerine ailenin tüm fertleri hem rezil olmuş hem de Seyran’a büyük bir kin beslemeye başlamıştı. Bu olaya canlı canlı şahit olan Ferit Korhan ise deliye dönmüştü. Bu olay üzerine dedesine söz veren ve intikam için yemin eden Ferit, yeniden Seyran’a dönmüştü.

yalı çapkını 53.bölüm neden yayınlanmadı

Herkesi şok eden bu olay sonrasında gerçek son sahnede ortaya çıktı. Seyran’a söylenenlerin gerçek olmadığını gazetecilere anlattırdı. Bu olay sonrasında ise intikam aldığını ve daha kötü şeyler yapacağını söylemişti. Dizinin 53.bölüm fragmanı geçtiğimiz bölümden biraz alıntılarla yer alıyordu.

Yalı Çapkını 53.bölüm neden yayınlanmadı (5 Ocak 2024)! Neden yok

Dizinin yeni bölümü yılbaşı sebebiyle oyuncuların tatilde olmasından dolayı bu haftalık ertelenmiştir. Yeni bölüm fragmanda da duyurulduğu üzere 12 Ocak 2024 Cuma günü yayınlanacaktır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün