Survivor 2024 All Star

Survivor 2024 Poyraz Ne Ceza Aldı? Ne Yaptı

Ekranların sevilerek izlenen yarışması Survivor 2024 oyunların yanı sıra yaşanan büyük olaylarla da gündeme gelmeye devam ediyor. Şuan izleyicilerin hepsi Survivor 2024 Poyraz ne ceza aldı ve neden ceza aldı konusunu tartışıyor. Yarışmanın 56.bölüm fragmanında Acun Ilıcalı tarafından yapılan açıklama herkesi şok etti.

Peki Survivor 2024 All Star Poyraz ne yaptı?

Yarışmada daha önce verilmeyen büyük bir cezanın Yiğit Poyraz’a verileceği belirtildi. Bu durum karşısında ise ne yaptığından çok ne ceza alacağı konuşulmaya başlandı. Sosyal medyada konu hakkında bir çok iddia yer alırken bu iddialardan en çok konuşulanı küfür konusu oldu.

Survivor 2024 Poyraz Ne Ceza Aldı

Survivor 2024 Poyraz Ne Ceza Aldı? Neden

Yer alan iddialara göre Poyraz’ın bayan yarışmacılardan birisine küfür ettiği ve bundan dolayı büyük ceza alacağı belirtiliyor. Ancak bu durumun şimdilik iddiadan başka bir durum olmadığını belirtmek isteriz. Geçtiğimiz haftalarda bir çok olay yine Survivor 2024‘de  yaşanmıştı. Hatta Acun Ilıcalı konsey sırasında sinirlenmiş yayını terk etmişti.

Bu akşam yine bir Acil Durum konseyi yapılacak. Diğer taraftan Oyun sırasında da kavgalar yaşanacak.

Sizce Poyraz ne yapmış olabilir? Bu konu hakkında sizlerde düşüncelerini bu konu altından yazabilirsiniz.

Performans olarak yarışmanın önemli isimlerinden birisi olan Poyraz, son haftalarda tempoyu iyice arttırmıştı. Bireysel başarı yüzdesinde de üst sıraları zorlamaya başlamıştı. Ancak bu olay sonrasında performansında dikkat çekecek düşmeler yaşanabilir. Veya buna rağmen yarışmacı kendini daha da ileri atabilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün