Dizi HaberleriOyuncu Haberleri

Dokuz Oğuz dizisi oyuncu kadrosu ve konusu

Hazırlıkları tüm hızıyla devam eden ve Gold Film tarafından hazırlanan Dokuz Oğuz dizisi oyuncu kadrosu ve konusu ile ilgili son detaylar da belli oldu. Dizinin kadrosunda ünlü isimlerin yanı sıra genç oyuncularda yer alıyor. Tanıttım fragmanları kanal ve sosyal medyada dönmeye devam ediyor.

Doğuz Oğuz Dizisi Oyuncu Kadrosunda Kimler Var

dokuz oğuz dizisi oyuncu kadrosu

Çukur dizisinde popülerliği artan ve başarılı bir grafik sergileyen Kubilay Aka, Dokuz Oğuz dizisinde başrolde kendine yer bulmuştur.

Yine bir o kadar başarılı bir oyuncu olan Dağhan Külegeç, ilk kez bir askeri dizide göreceğiz. Kavak yelleri ile adından söz ettirmiş olan başarılı oyuncunun yeni dizideki performansı da bir o kadar başarılı olacaktır.

Ve dizide bu tarz yapımlara alışkın önemli bir isim daha var. Hakan Boyav yeni sezonda yayında olacak olan Dokuz Oğuz dizisinde önemli bir rolde karşımıza çıkacak. Bildiğimiz üzere Kurtlar Vadisi Pusu dizisindeki ‘Kara’ rolü ile akıllarda yer edinen Boyav, Dokuz Oğuz dizisinin oyuncu kadrosunun önemli yapı taşlarından birisi olacaktır.

Ekipte ayrıca iki kadın oyuncu yer alacak. Deniz Işın ve Yasemin Kay Allen ekibin önemli isimleri arasında yer alıyor. İsterseniz kadın oyuncularımızı da bir tanıyalım:

Yasemin Kay Allen Kimdir?

10 Temmuz 1989 yılında İngiltere’nin Londra şehrinde doğmuştur. İngiliz asıllı Türk oyuncu, bir çok yapımda rol almayı başarmıştır.

Oynadığı diziler şöyle:
9 Oğuz (FOX, Gold Yapım, 2022)
Erkek Severse (Gold Yapım, 2022),
Olağan Şüpheliler (Exxen, 1441 Productions, 2021)
İyi Günde Kötü Günde (Melisa, Star Tv, O3 Medya, 2020)
6 Yok Olan, Şeref Meselesi (Kanal D)

Dokuz Oğuz Dizisi Oyuncu Kadrosu Deniz Işın Kimdir?

28 Mayıs 1992 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Ege Üniversitesi’nde Kimya Mühendisliği ve Malzeme Bilimi bölümlerinde okumuştur.  Yardımcı oyuncu olarak başladığı oyunculuk kariyerinde başrollerde de yer almayı başarmıştır.

Oynadığı Diziler
2019 – Her Yerde Sen (Merve Mutlu)
2020 – İyi Günde Kötü Günde (Seda)
2020 – Sefirin Kızı (Sahra)

Dokuz Oğuz Dizisi Konusu ve Hikayesi

Dizide Oğuz Timi’nin hikayesini izleyeceğiz. Timin görevi dünyanın neresinde olur olsun zulme uğrayan Türkler için mücadele edecektir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün