Dizi Haberleri

Gecenin Ucunda Final mi yapıyor

Star TV ekranlarında Salı akşamları yayında olan Gecenin Ucunda yeni bölümleri ile ekrana geliyor. Son bölümlerde tansiyonun arttığı Gecenin Ucunda final mi yapıyor? İşte sebebi

TMC Film tarafından hazırlanan ve Star TV’de yayınlanan Gecenin Ucunda dizisi için yolun sonu görülebilir.

Gecenin Ucunda Final Mi Yapacak?

Geçtiğimiz hafta yayınlanan yeni bölümünde reytinglerde aldığı düşük sonuçlardan dolayı dizinin final edebileceği konuşulmaya başlandı. İddialı olarak başlayan yapım son haftalarda kan kaybetmeye devam ediyor. Senaryo da heyecanın tavan yapmış olmasına rağmen yine de istenilen izlenme oranlarına ulaşmıyor.

31 Ocak akşamı yayınlanan Gecenin Ucunda yeni bölümünde alacağı sonuca göre dizinin final yapma durumu gerçekleşebilir.

gecenin ucunda dizisi final mi

Oyuncu kadrosunda Neslihan Atagül, Kadir Doğulu, Zuhal Olcay, Tuba Ünsal, Bertan Asllani, Özge Özder, Kaan Taşaner, Bestemsu Özdemir, Levent Özdilek, Ebru Aykaç, Şencan Güleryüz, Aysun Metiner, Gonca Yakut, Aleyna Özgeçen, Abdulkerim İlhan, Hazal Şenel, Seyda Bayram, Cem Avnayim, Tugay Bahşi, Ufuk Tevge, Kuzey Kaya, Ubeyt Ünal, Oya Ünal gibi isimlerin yer aldığı dizi final yaparsa yerine yeni bir yapımın geleceğini düşünüyoruz.

Son bölümde Kazım ile Macide’nin arası bozulmuş ve yeniden siyasete girmek isteyen Kazım’ın planları tutmamıştır. Çünkü gazeteciler önünde Macide ayrılacağı ve boşanacağını açıklamıştı. İkilinin arasına avukat Nazlı karakterinin katılması ile işler biraz daha farklı yöne gitmişti.

İlerleyen günlerde yeni gelişmeler yaşandıkça sizlere duyurmaya devam edeceğiz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün