Dizi HaberleriOyuncu Haberleri
Trend

Gönül Dağı Halime diziden ayrılıyor mu?

Şebnem Dilligil’in canlandırdığı Halime karakteri geçtiğimiz bölümlerde mutfakta yaşadığı baş dönmesi sonrasında hastaneye gitmişti. Bu olay sonrasında hasta olduğunu öğrenen Halime’nin durumu bu akşam yayınlanan 82.bölüm’de Taner ve diğer aile fertleri tarafından da öğrenildi.

Gönül Dağı Halime Diziden Ayrılıyor mu? Ölecek mi

gönül dağı halime diziden ayrılıyor mu

Şebnem Dilligil’in canlandırdığı Halime hastalığı için uzun zaman hastanede yatacağı belirtildi. Bu olay sonrasında Taner ve diğerleri göz yaşına boğulurken ekran başındaki izleyiciler de çok üzüldü. Ancak büyük bir ihtimal ile Halime diziden ayrılmayacaktır. Çünkü Dilek sonrasında Taner’in annesini de kaybetmesi karakterin senaryosuna zarar verecektir. Dizide ara ara böyle üzücü olaylar işlendiğinden dolayı buda normale dönecektir. Tabi burada Taner’in öğretmen kız ile evlenmesine de vesile olacak olaylardan birisi yaşanmış olacaktır.

Gönül Dağı Halimenin Hastalığı Nedir?

gönül dağı halimenin hastalığı nedir

Halime’nin hastalığı kanserdir. Tedavi süreci için hastaneye yatmış ve uzun süre burada kalacaktır. Bakalım bu arada Gönül Dağı dizisinde ne gibi değişiklik yaşanacak hep birlikte göreceğiz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün