Dizi Haberleri

Gönül Dağı Muhterem öldü mü? diziden ayrılıyor mu

TRT ekranlarında Cumartesi akşamlarının sevilerek izlenen yapımlarından birisi olan Gönül Dağı, yeni bölümleri ile yayınlanmaya devam ediyor. Dizide ‘Güneşi Toplayan Adam’ olarak bilinen ve Ciritci Abdullah’ın ‘Muhterem’ diye hitap ettiği karakter ölecek mi konusu merak ediliyor. Gönül Dağı Muhterem öldü mü? Sait Seçkin diziden ayrılıyor mu konusu açıklığa kavuştu.

Dizide son haftalarda yaşanan olaylar yine izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başardı. Selma Öğretmen’in babası olan Güneşi Toplayan Adam Muhterem, kendisini gizlemekte ve babası olduğunu söylememektedir. Bir evin içerisinde eşinin mezarı başında kalan Muhterem’in kendisi için birde mezarı bulunuyor.

Gönül Dağı Muhterem öldü mü?

gönül dağı muhterem öldü mü

Selma Öğretmen son günlerde kendisi hakkında bilgileri araştırmaya başlamış olması ikilinin kavuşacağı konusunu gündeme getirmişti. Ciritci Abdullah’ın gerçekleri söyleyemediği ancak Selma’nın kendi çabaları ile gerçeğe ulaşmaya ramak kala olması sonrasında hepimizde baba ile kızın kavuşacağı yönündeydi.

Gönül Dağı 89.bölüm fragmanı sonrasında yaşananlar hepimizi derinden üzeceğe benziyor. Selma’nın ” ne yani öldü mü” kelimesi sonrasında ve Taner’in koşarak o eve gelmesi sonrasında karakterin ayrıldığı yönünde iddiaları güçlendiriyor. Muhterem kendi ağzı ile zamanın az kaldığını belirtmişti. Muhterem ölerek diziye veda etti.

Gönül Dağı Güneşi Toplayan Adam Neden Ayrıldı?

Güneşi toplayan adam olarak tanıdığımız Adem yani Muhterem ölerek diziye veda etmiştir. Sait Seçkin’in canlandırdığı karakter bundan sonra olmayacaktır. Oyuncuda diziden ayrılması ile birlikte Selma Öğretmen için yeni bir süreç bizleri bekliyor.

Kalburla Güneşi Toplayan Adam olarak tanıdığımız karakterin gerçek ismi Sait Seçkin’dir.

Gönül Dağı 89.Bölüm Fragmanı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün