Dizi Haberleri

Gönül Dağı Selma Öğretmen ölecek mi?

TRT 1 ekranlarında sevilerek izlenen dizilerden Gönül Dağı, bu akşam 100.bölümü ile ekrana geliyor. Yayınlanan yeni bölümde bir kaza yaşanıyor. Gönül Dağı Selma Öğretmen ölecek mi veya öldü mü konusu gecenin merak edilen konularından birisi olarak zirvede yer alıyor.

Diziye katıldığı günden bu yana Taner ile Selma Öğretmen birbirine yakıştırılmaktadır. Bu yakıştırmalar son bölümlerde daha da artmaya başlamıştı. Hatta Asuman bu konuya ilk el atan isimlerden birisi olmuştu. Selma ise artık içindeki duyguları saklayamaz hale gelmişti.

Taner’in yeniden temelli olarak dönmesi sonrasında sevinç yaşayan öğretmenin arabası ile kaza yapması sonrasında görüntüsü izleyicilere acaba Selam Öğretmen ölecek mi sorularını akıllara getirdi.

gönül dağı selma öğretmen ölecek mi

Gönül Dağı Selma Öğretmen ölecek mi?

Ailesi de kendisine ulaşamayınca bu durumdan şüphelenecekler. Bizim tahminlerimize göre, Selma Öğretmen’i Taner kurtaracak gibi geliyor. Selma öğretmen dizinin önemli karakterlerinden birisi olduğu için ölmemiştir. Sezon finalinde Taner ile ikisinin yakınlaşma olacağını düşünüyoruz.

Selma Öğretmen gelecek sezonda yine dizinin önemli isimlerinden birisi olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün