Dizi HaberleriFinal Yapacak Diziler

İyilik dizisi neden final yaptı bitti

Fox TV’de geçtiğimiz sezon büyük işler başaran İyilik dizisinin final yapacağı açıklandı. Sezona ilk veda eden yapım belli olurken iyilik dizisi neden final yaptı detayları ortaya çıktı.

Medyapım tarafından hazırlanan ve ilgiyle izlenen ancak son haftalarda düşüş yaşayan İyilik dizisi izleyicisine veda etmeye hazırlanıyor.  Oyuncu kadrosunun başrollerinde Hatice Şendil, İsmail Demirci ve Sera Kutlubey’in yer aldığı dizinin veda tarihi ve bölümü açıklandı.

İyilik Dizisi Neden Final Yaptı?

iyilik dizisi neden final yaptı

Son haftalarda dizide yaşanan reyting düşüşü sebebiyle İyilik dizisinin final yapılmasına karar verildi. Senaryonun artık izleyicileri bağlayıcı bir durumu olmaması ve diğer diziler ile yaşanan rekabetten dolayı final yapılmasına karar verildi. Dizi 13 Ocak Cuma akşamı 27.bölüm ile final yaparak bitti ve  izleyicisine veda etti.

Ancak burada dizi hakkında şöyle bir yorumda bulunabiliriz. Farklı bir günde deneme yapılabilir reytinglerde beklenen etki alınabilirdi. Ancak Fox TV’nin yeni dizileri duyurduğunu biliyoruz. Muhtemelen yeni gelecek yapımlardan bir tanesi İyilik dizisinin yerine gelecek.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün