Sinema Haberleri

Kolpaçino 4 4’lük filmi yaş sınırı kaç yaş üstü? Gişe

Uzun bir aradan sonra yeni serisi olan 4 4’lük ile sinemalarda olacak olan Kolpaçino 4 4’lük filmi yaş sınırı belli oldu. Ayrıca filmin gişe sayısı ve hasılatı da merak edilen konular arasında yer alıyor. Filmin kaç yaş üstü olduğu anne ve babalar tarafından merak edilmektedir. Çünkü çocuklarını yaş sınırı uygun olmayan filmlere götürmek istemiyorlar.

Başta da belirttiğimiz gibi uzun bir aradan sonra yeniden ekrana gelecek olan Kolpaçino filminin sinemalarda gösterimi 12 Ocak 2024 itibari ile başlayacak.  Filmin oyuncu kadrosunda ünlü isimlerde konuk oyuncu olarak yer alacak.

Kolpaçino 4 4’lük filmi oyuncu kadrosu

 1. Serkan Şengül,
 2. Ali Çatalbaş,
 3. Kubilay Penbeklioğlu,
 4. Ömer Kurt,
 5. Abidin Yerebakan,
 6. Selim Erdoğan,
 7. Cem Kılıç,
 8. Sadi Celil Cengiz,
 9. Buket Dereoğlu,
 10. Deniz Oral,
 11. İbrahim Tatlıses,
 12. Mehmet Ali Erbil,
 13. Cengiz Kurtoğlu,
 14. Serdar Ortaç,
 15. Aşkım Kapışmak,
 16. Saba Tümer

7 yıl önce yayınlanan ve toplamda 1,4 milyon izleyiciye ulaşan Kolpaçino 3.devre filminden sonra yeni seri 4 4’lük şimdiden heyecanla bekleniyor.

Kolpaçino 4 4'lük filmi yaş sınırı

Kolpaçino 4 4’lük filmi yaş sınırı kaç

Kolpaçino Yaş Sınırı : 13 yaş ve üzeri izleyici kitlesi için uygundur. Şiddet ve korku unsurları içerir.

Kolpaçino 4 4’lük filmi Ganyotçu Neden Yok? Olacak mı

Filmin 3 serisinde de en çok sevilen ve replikleri halen yapılan Ganyotçu karakterinin Kolpaçino 4’de olup olmayacağı merak ediliyordu. Ebubekir Öztürk tarafından canlandırılan karakterin, 4 serisinde olmayacağı açıklandı. Sebebi ise yıllar önce İzmir marşına küfür ettiği gerekçesi ile kadroya alınmadığı düşünülüyor.

Kolpaçino 4 4’lük Gişe Sayısı ve Hasılatı

12 Ocak tarihinden itibaren ilk haftanın izlenme sayıları açıklanacaktır. Son yayınlanan filmi 1.4 milyon izlenmiş ve hasılat rekoru kırmıştı.

İlk haftalık gişe sayısı: ?

İlk haftalık gişe hasılatı?

Kolpaçino 4 Filmi Kaç Saat?

Filmin süresi 1 saat 40 dakikadır.

Kolpaçino 4 4’lük filmi Full İzle! Nereden izleyebilirim

Filmi full olarak sinemalardan izleyebilirsiniz. Kesinlikle korsan yayın olarak yayınlanması yasal değildir. Sinema çekimi vs olan içerikleri şikayet edebilirsiniz.

Şafak Sezer’in bu bölümde yüzüne yaptırdığı estetik operasyonlar filmde en çok dikkat çekenler arasında yer alıyor. Diğer yandan oyuncuların yaşlanmış olarak 4.seride dikkatleri çeken bir diğer konu oldu. Filmde Tayfun ve Sabri karakteri aynı şekilde yer almaktadır. Kolpaçino 4 4 lük filmi heyecanla bekleniyor.

Kolpaçino 4 Filmi Sinema Bilet Fiyatları

2023 yılındaki genel tarife geçerlidir. Yani öğrenci 89,90 TL , Tam ise 109,90 TL’dir. Filmin gösterime girmesine 9 gün kaldı.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün