Dizi HaberleriGüncel Haberler

Masterchef Türkiye All Star Şef Yılmaz Öztürk Kimdir?

2023 sezonu Masterchef Türkiye All Star gerek kadrosu gerekse şefleri ile yine adından söz ettirmek için geliyor. Somer Şef’in yerine gelen yeni Şef Yılmaz Öztürk kimdir? herkesin merak ettiği yeni jüri üyesi hakkında detaylara birlikte bakıyoruz.

Tanıtım fragmanında göremediğimiz Somer Şef neden ayrıldı konuları konuşulurken Yılmaz Öztürk’ün 3.jüri üyesi olduğu açıklandı. İşte Yılmaz Öztürk hakkında biyografi bilgiler (kaç yaşında, nereli )

Masterchef Türkiye All Star Şef Yılmaz Öztürk Kimdir? Nereli

1998 yılında Ankara’da mesleğe giriş yapan Öztürk, 1999 ile 2007 senesinde Türkiye’de tanınan ve bilinen bir kişi olmaya başladı. Bir çok mutfakta çalışan şef, bir sonraki yıllarda büyük başarılara imza atmıştır. Özellikle “Chaine des Rotisseurs”ün 2004 sezonunda yapılan yarışmada gümüş madalya ile kariyerine yeni bir başarı eklemiştir.

Masterchef Türkiye All Star Şef Yılmaz Öztürk

Bir dönem İzmir Ekonomi Üniversitesi Mutfak Sanatları Fakültesinde eğitmenlik yapmış ve sonrasında ise İstanbul’a dönüş yaparak Mürver Restaurant’ın şefi olmayı başarmıştır. Evli ve bir çocuk babası olan Yılmaz Öztürk

1981 yılında Ankara’da doğmuştur.

14 Haziran’da başlayacak olan yarışmada görmeye başlayacağımız Yılmaz Öztürk, Somer Şef kadar sevilecek mi hep birlikte göreceğiz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün