Güncel Haberler

Onur Sermik neden tutuklandı

Sosyal medyada fenomenlerine eş zamanlı baskın yapıldı. 37 ilde gerçekleştirilen operasyonlar sonrasında bir çok Tiktok fenomeni tutuklandı. Bir çok kişi Onur Sermik neden tutuklandı? Hapise mi girdi diye merak etmektedir.

Tiktok üzerinde yayınlarıyla milyonlarca kişinin takip ettiği isim haline gelen Onur Sermik yapılan operasyon sonrasında gözaltına alındı.

Onur Sermik neden tutuklandı?

Sosyal medya platformu Tiktok üzerinde haksız kazanç sağlanması ve kara para aklama sebebiyle operasyon yapıldığı ve tutuklamaların olduğu belirtildi. Bazı kullanıcıların sadece ifadesi alınmak üzere emniyete getirildiği ve bazılarının da suçlu olduğu öğrenildi.

İçerisinde Onur Sermik gibi ünlü isimlerinde bulunduğu kişilerin henüz tutuklanıp tutuklanmadığı belli olmadığını belirtmek isteriz.

Şuan bir çok platformda fenomenler ve özellikle Onur Sermik hakkında tutuklandığına dair video ve haberler yayınlanmış olsa da henüz sorgularının devam ettiği ve resmi açıklama yapılmadığını belirtmek isteriz.

onur sermik neden tutuklandı

Tiktok operasyonunda hangi fenomenler gözaltına alındı?

Tiktok operasyonunda gözaltına alınan isimler :Onur S., Fırat Ö, Kenan Kerim K, Adem K., Fatmunur K, Tülay B, Yalçın A, Metin S., Murat N. Göksel P. gibi isimler gözaltına alındı.

Tiktok arkadaşını davet et para kazan özelliği

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün