Survivor 2024 All Star

Survivor 2024 Sms yok mu?

Survivor 2024 All Star heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Acun Ilıcalı tarafından yarışmacılar tek tek açıklanıyor. Survivor 2024 Sms yok mu konusu ise izleyiciler tarafından araştırılmaya devam ediliyor. Her yıl eleme potasında SMS sistemi kullanılıyordu. Bu sezon farklı bir sistem ile karşı karşıyayız.

Geçtiğimiz günlerde Acun Ilıcalı tarafından Nagihan Karadere’nin yarışmada yer alacağının yapıldığı açıklamada  “Hadi bakalım Nagihan. SMS yok, meydan senin. Görelim bakalım” sözleri yer almıştı. Daha önceki sezonlarda Nagihan sürekli olarak bu konu üzerinden açıklamalar ve eleştiriler de yapmıştı.

Bu sezon Survivor 2024’de SMS oylaması yerine farklı bir oylama yapılacak.

survivor 2024 sms yok mu

Survivor 2024 Sms yok mu? Eleme Nasıl Olacak?

Muhtemelen bu sezon ilk yıllardaki gibi sadece yarışmacıların kendilerini oylayacağı bir sistem olacak. Veya sadece yarışmaya özel bir sistemde kullanılabilir. Henüz bu konu hakkında detaylar belli olmadığı için açıklayamıyoruz.

İlerleyen haftalarda veya yarışma başlangıcında Acun Ilıcalı tarafından yarışmanın ilk kuralları açıklanacaktır. Yarışmada son olarak Nefise Karatay isminin açıklandığını belirtelim.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün