Dizi Haberleri

Yalı Çapkını dizisinde Seyran hangi kitabı okuyor (6 Ocak)

Star TV ekranlarında her hafta Cuma akşamı yeni bölümü ile izleyici karşısına çıkan Yalı Çapkını dizisinde Seyran hangi kitabı okuyor konusunda izleyicilerin sosyal medya üzerinden soruları olmuştu. Bir çok izleyici Seyran’ın okumuş olduğu kitap tahminlerde bulunuyordu.

Dizinin bu hafta 16.bölümü ekrana gelecek. Yeni yayınlanan tanıtım fotoğraflarında Yalı Çapkını dizisinde Seyran hangi kitabı okuduğu araştırılmaya başlandı.

Yalı Çapkını Dizisinde Seyran Hangi Kitabı Okuyor Belli Oldu

Yalı Çapkını Dizisinde Seyran Hangi Kitabı Okuyor

Star Tv’nin sevilen dizisi Yalı Çapkını dizisinde Seyran’ın okuduğu kitap Emily Bronte’nin Uğultulu Tepeler olduğu öğrenildi. İlerleyen günlerde de Seyran’ın okuyacağı yeni kitabın Rüzgarlı Bayır olacağını belirtmek isteriz. Seyran’ı öpmek isteyen Ferit’in nasıl bir reaksiyon göstereceği merakla bekleniyor.

Yalı Çapkını 16.Bölümde Neler Olacak?

yalı çapkını 16.bölüm neler olacak

Yeni bölümde Ferit ile yeniden arayı düzelten Seyran, gece kulübüne eğlenmeye gidecek. Buradan Ferit’in yanına gelen kadınlardan rahatsız olan Seyran tartışarak ayrılıp gidecek. Eve geldiğinde ise durumu anlatacak. Ayrıca arabada Ferit ile Sultan’ın samimi görüntüleri ise Yusuf tarafından görülecek. Aynı Aşk-ı Memnu dizisinde Beşir’in gördüğü anlar gibi diyebiliriz.

Ayrıca yeni bölümde Defne rolü ile Mine Tugay diziye dahil olacak. Ferit ile Seyran’ın bir dergi kapağı için çekimlerini yapacak olan Defne’nin Korhan ailesine girişi bu şekilde sağlanacaktır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün