Dizi Haberleri

Yeşil Vadi’nin Kızı dizisi hangi diziden uyarlama?orjinali

Show Tv ekranlarının gündüz kuşağında yayında olacak olan Yeşil Vadi’nin kızı dizisi hangi diziden uyarlama olarak ekrana gelecek belli oldu. Dizinin orjinali yabancı bir dizi ve ülkemize uyarlanmaktadır.

Hafta içi her gün yayında olacak olan dizinin yönetmenliğini Murat Şenöy ile Çağıl Nurhak Aydoğdu üstleniyor. Dizinin senaryo uyarlamasını ise Özge Aras ile Serhat Yiğit yazıyor.

yeşil vadi'nin kızı dizisi hangi diziden uyarlama

Yeşil Vadi’nin Kızı Oyuncu Kadrosu

  • Beren Gökyıldız
  • Sezin Bozacı,
  • Onur Dikmen,
  • Ece Gürer

Yeşil Yapım tarafından hazırlanan dizi günlük olarak ekrana gelirken henüz saat kaçta yayınlanacağı açıklanmadı. Genç kuşağın yıldızı olan Beren Gökyıldız’ın muhteşem oyunculuğu ile dizinin şimdiden heyecanla beklendiğini belirtmek isteriz.

Yeşil Vadi’nin Kızı Dizisi Hangi Diziden Uyarlama?

Show TV’nin yeni günlük dizisi Netflix’in orijinal içeriklerinden biri olan Anne With An E‘nin uyarlamasıdır. Muhteşem hikayesi ile dizinin ilk bölümleri Haziran ayından hemen sonra yayında olacaktır.

Bu arada Yalı Çapkını dizisinde “Esme” rolü ile izlediğimiz Sezin Bozacı’da dizide başrol karakterlerinden birisi olarak yer alıyor. Tanıtım fragmanında Esme’yi gören izleyiciler binlerce yorum yaptı.

Sizce dizi başarılı olur mu?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün