Dizi HaberleriOyuncu Haberleri

Yürek Çıkmazı Ali Fuat Mehmet Aslantuğ neden ayrıldı yok

TRT 1 ekranlarında büyük ilgiyle izlenen dizilerden birisi olan Yürek Çıkmazı yeni bölümleri ile ekrana gelmeye devam ederken dizide şok bir ayrılık yaşandı. Yürek Çıkmazı Ali Fuat Mehmet Aslantuğ neden ayrıldı ve yok diye merak ediliyordu. Dizinin önemli karakterlerinden birisine imza atan oyuncunun ayrılması sonrasında bu ayrılığın sebebi araştırılmaya başlandı.

Oyuncu ayrılığı hakkında sosyal medya hesabından uzunca bir açıklama yayınlandı. Bir İstanbul Masalı dizisi ile akıllara kazınan Mehmet Aslantuğ, sonraki yıllarda birbirinden önemli projelere imza atmıştı. Son olarak Yürek Çıkmazı dizisinde rol alan oyuncudan şok bir ayrılık geldi.

Yürek Çıkmazı Ali Fuat Mehmet Aslantuğ neden ayrıldı

Yürek Çıkmazı Ali Fuat Mehmet Aslantuğ neden ayrıldı

Oyuncu Instagram hesabından yayınladığı açıklama ile ayrılığın kendi isteği ile olmadığını belirttir. Siyasi görüş sebeplerinden dolayı Yürek Çıkmazı dizisinden ayrıldığını açıkladı.

Oyuncu daha önceki yıllarda Bir İstanbul Masalı, Sıcak Saatler, Hanımın Çiftliği, Kardeş Çocuklar gibi yapımlarda rol almıştı. Yürek Çıkmazı dizisinde de İrem Helvacıoğlu’nun canlandırdığı Zeynep karakterinin öz babası olan Ali Fuat rolünde yer almaktaydı. Mehmet Aslantuğ biyografisi hakkında detaylı bilgiler Wikipedia sayfasından inceleyebilirsiniz.

Mehmet Aslantuğ Yürek Çıkması Dizisinden Kendi İsteği ile mi Ayrıldı?

Siyasi görüş ayrılığı sebebiyle TRT yönetimi tarafından ayrılmasına sebep olunduğunu sosyal medya hesabından duyurdu. Oyuncunun ayrılığı sonrasında Mehmet Aslantuğ’a destek açıklamaları bu bildiri altında yapıldı.

Konu hakkında sizin görüşleriniz nedir?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün