Dizi Reytingleri

20 Ocak 2023 Cuma Reyting sonuçları

Cuma akşamları televizyon kanallarında yayınlanan programlar ve dizilerde hangisi reytinglerde zirvede yer alacak merak ediliyor. 20 Ocak 2023 Cuma reyting sonuçları ile ilgili sonuçlar TİAK tarafından açıklanıyor. Yalı Çapkını, Ateş Kuşları, Kızılcık Şerbeti ve Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı reyting sıralaması için nasıl sonuçlar alacağı ilk 10 listesinde belli olacak.

20 Ocak 2023 Cuma Reyting sonuçları ilk 10 Liste

20 ocak 2023 cuma reyting sonuçları

  • Show Tv ekranlarında yayınlanan Kızılcık Şerbeti, her geçen gün izlenme oranlarını arttırmaya devam ediyor. 13.bölümü ile ekrana gelen dizinin sıralamada kendisine yer bulmaya devam ediyor. AB grubunda geçtiğimiz hafta 2.sırada yer almıştı.
  • Diğer taraftan günün iddialı dizilerinden Ateş Kuşları geçtiğimiz hafta 1.bölümü ile ATV’de yayınlanmaya başlandı. 20 Ocak akşamı ise 2.bölümü ile yayında olan dizinin zirveye yakın olması bekleniyor. Ayrıca dizinin sosyal medyada çok konuşulanlar arasında olduğunu da belirtmek isteriz.
  • Ve günün en çok izlenen yapımlarından birisi olan Yalı Çapkını 18.bölüm ile ekrana geldi. Haftaya ise Yalı Çapkını 19.bölüm ile izleyici karşısına çıkacak olan dizinin zirvede yer alacağı düşünülüyor.
  • TV8’in fenomen yarışması Survivor 2023 ise yeni bölümleri ile ekrana geliyor. Ancak bu akşam kanalda Recep İvedik 6 filmi ekrana geldi. Sıralamada kendine iyi bir yer bulacaktır.

Sonuçlar Açıklandı!

Yalı Çapkını 3 kategoride de ilk sırada yer aldı

20 ocak reytingleri

Sonuçlar Cumartesi 11.00’de TİAK tarafından açıklandıktan sonra bizlerde sizlere duyurmaya devam edeceğiz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün