Dizi FragmanlarıDizi Haberleri

Yalı Çapkını 19.bölüm fragmanı neler olacak (27 Ocak)

Star TV’nin reyting rekortmeni dizisi Yalı Çapkını Cuma akşamları yeni bölümü ile izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. Yalı Çapkını 19.bölüm fragmanı yaşanacaklar ve özeti merakla bekleniyor. Gerçek bir hikayeden uyarlama yapılan dizide 27 Ocak Cuma günü yeni bölümde neler olacak ve analiz hakkında detaylar:

Öncelikle son bölümde 18.bölüm yaşananlardan bahsedelim:

Ferit, Pelin’in yeni sevgilisini buluşmaya çağırır. Burada ona yumruk atması ile birlikte etrafını onlarca adam toplanır. Ferit ile Abidin’in bir mekana götürülerek Abidin’e tokat atması sonrasında gönderilirler. Bunu kendine yediremeyen Ferit, Pelin’i arayarak onu bir kez daha ayrılması ve görüşmemesi konusunda tehdit eder.

yalı çapkını 19.bölüm fragmanı

Diğer taraftan Efe ile anlaşma imzalayan Seyran’ın bu durumu açıklaması sonrasında Ferit, Efe ve Defne’nin yanına giderek bu anlaşmayı iptal etmek ister. Seyran ise bu anlaşmada kararlı olduğunu ve babasının desteğini alarak ilerler.

yalı çapkını 19.bölüm özeti

İfakat ise Orhan ile yaşadıklarının ortaya çıkmasından korktuğu için Seyran ile bir görüşme yapar. Ancak işler istediği gibi gitmemektedir. Yeni bölümde de bu durum ile ilgili yeni gelişmeler yaşanacak gibi görünüyor.

Yalı Çapkını 19.bölüm fragmanı

(Fragman yayınlandı)

Yalı Çapkını 19.Bölüm Fragmanı Ne Zaman Yayınlanacak

Dizinin yeni bölüm fragmanları genel olarak diziden hemen sonra veya 2 gün sonra yayınlanmaktadır. Yayınlandıktan sonra detayları öğrenebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün