Dizi Fragmanları

Yalı Çapkını 18.Bölüm Fragmanı Neler Olacak?

Yalı Çapkını 18.Bölüm Fragmanı

Yeni bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

Yeni bölüm fragmanında Yaşanan Önemli Olaylar

yali çapkını 18.bölüm özeti

Seyran’ın kendisi ile gelecek planı olmadığını düşünen Ferit, dedesinin isteği olan çocuk mevzusunu Pelin ile yapabileceğini söylemesi ile ortalık bir anda karışır.

Ferit: ” Senin benimle bir gelecek planın olmadığından dolayı istediğimi yaparım.”

Seyran: ” Kuma mı getireceksin o kızı üzerime”

Ferit: ” Baba olmak istiyorum belki de ben! Pelin’den bir çocuğum olsun istiyorum ben!”

Seyran: “Hayatımda gördüğüm en adi herifsin defol!”

Yalı Çapkını 18.Bölüm Neler Olacak (Özeti)

yalı çapkını 18.bölüm fragmanı

İsterseniz öncelikle geçtiğimiz bölümün üzerinden geçelim. Ferit’in babası ile yengesinin birlikteliğini görmesi onu büyük bir şoka uğratmıştı. Seyran ile birlikte gece kulübüne gitmiş orda da tüm olanları anlatmıştı. Ancak Seyran’ın bu konuyu bilip kendisine söylememesi onu çok etkiledi. Kendinden geçen Ferit adeta tüm her şeyi yıkmıştı. Son sahne sonrasında izleyiciler yeni bölüm için meraklı bekleyişi başlamıştı. Yeni bölümde ise İfakat, bu olayı Ferit’in gördüğünü anladığından dolayı büyük üzüntü yaşar.

Yeni bölümde ise Ferit’in yine Pelin üzerinde etkilerini izledik. Yeni edindiği erkek arkadaşı Serter’i tehdit ederek onun hayatından çıkması için tehdit eder. Seyran ise kafa karışıklığı yaşadığı konuları Kazım’a anlatır. Ayrıca Efehan isimli yeni bir karakteri gördük. Kendisine yeni bir model arayan Efehan, Seyran ile karşılaşması sonrasında ondan çok etkilenir. Ancak Ferit bu duruma izin vermemek için elinden geleni yapacaktır.

Ferit’in tehditleri sonrasında Pelin’den ayrılmayan Serter artık başına büyük bir bela almıştır.  Yeni detaylar geldikçe sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün