Dizi FragmanlarıDizi Haberleri

Benimle Kal 14-15. Bölüm Fragmanı Neler Olacak

Kanal 7 ekranlarının hafta içi her gün ilgi ile izlenen Benimle Kal 14-15. Bölüm Fragmanı ve neler olacağı hakkında özet bilgileri bekleniyordu. Yeni bölümlerin özet bilgisini inceleyebilirsiniz:

Benimle Kal 14-15. Bölüm Özeti

Purvi sonunda üniversiteye gitmeye başlamıştır. Sudha’dan haberi olmayan Purvi, bir kişinin onu rahatsız ettiğini görmesi üzerine olaya hemen el atar. Sudha’nın olduğunu görünce şaşıracaktır. Bu olayın sürekli olarak devam ettiğini ve eski öğrencilerin yenilere karşı böyle bir tutum içerisinde olduğunu belirtmektedir. Karanı gören Purvi ve Sudha kendileri ile dalga geçilmeleri sonrasında iyice sinir olurlar.

Benimle Kal 14-15. Bölüm

Karan ise onlara podyumda olduğu gibi burada da yürümelerini istemektedir. Purvi ise bu olay karşısında Sudha’yı korumak adına kendisi yürür. Purvi bu yürüme esnasında terasın yanından aşağıya düşmüştür. Ancak tam bizler düştü sanarken Virender onu yakalamış ve kurtarmıştır. Ve bir teşekkürü hak etmiştir. Sudha olan biteni gördüğü için yaşananların Karan yüzünden olduğunu belirtir.

benimle kal hint dizisi

Karan müdüre şikayet edilmiştir ve öncesinde ise Virender tarafından dayak yemiştir.

Heyecan dolu yeni bölümler Benimle Kal 14.bölüm 25 Mayıs Perşembe ve Benimle Kal 15.bölüm 26 Mayıs Cuma günü Kanal 7 ekranlarında olacaktır. Bu akşam detaylı fragman ve videolar konumuz içerisinde yer alacaktır.

Benimle Kal Hint Dizisi Son Yayınlanan Fragmanı

Benimle Kal 13-14.bölüm Fragmanı ve Özeti

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün