Dizi Haberleri

Dilek Taşı dizisi başrol oyuncuları belli oldu

Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Dilek Taşı dizisinin başrol oyuncuları belli oldu. Yapımcılığını Yaşar İrvül ve Efe İrvül’ün yaptığı ve çok yakında ilk bölümü ile izleyeceğimiz dizide önemli 2 isim başrolü paylaşıyor.

1980’li yıllarda geçmiş gerçek bir hayat hikayesini konu alan dizinin oyuncu cast çalışmaları devam ediyor. Dizinin başrolünde kimin yer alacağı açıklanması üzerine hayranları büyük sevinç yaşadı.

Dilek Taşı dizisi başrol oyuncuları

  • Salih Bademci
  • Hazal Subaşı

Daha önce Salih Bademci’nin rol alacağı açıklanmıştı. Kadın başrol oyuncusunun kim olacağı merak konusuydu. Adını Sen Koy, Bir Umut Yeter, Halka, Çukur ve Kasaba Doktoru gibi yapımlarda başarılı bir şekilde rol alan Hazal Subaşı dizinin başrol oyuncusu oldu.

Pastel Film imzalı dizinin çekimlerine ilerleyen günlerde başlanacak. Cast çalışmalarının tamamlanması beklenmektedir.

Dilek Taşı Dizisi Hangi Dizi veya Kitaptan Uyarlama?

dilek taşı dizisi başrol oyuncuları

Merakla beklenilen yapım 1980 yılında geçen bir gerçek hayat hikayesinden esinlenip uyarlanmıştır. Günümüze uyarlamayı Pastel Film’in senaryo ekibinden Can Sinan üstleniyor.

Dizi hakkında forumlarda ve sosyal medyada yaptığımıza araştırmalar neticesinde ikilinin çok uyumlu olmayacağı savunuluyor. Ancak dizi başlamadan böyle bir yorum yapmak pek doğru olmayacaktır. Çünkü genel olarak uyumlu olmaz denilen oyuncular senaryonun akışına göre değişiklik gösterebilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün