Oyuncu Haberleri

Al Sancak dizisi Büşra ve Bahar kimdir?

Trt 1 ekranlarında yeni başlayan Al Sancak dizisi 2.bölümüyle yayınlandı. Dizinin yeni bölümü de yine reytinglerde zirvede yer aldı. Durum böyle olunca oyuncular arasında merak edilenler araştırılıyor. Al Sancak dizisi Büşra ve Bahar kimdir? Gerçek adı nedir? İşte Al Sancak dizisi oyuncuları hakkında biyografi bilgiler..

Dizinin bayan karakterlerinden olan Büşra, sosyal medyada en çok konuşulan isimlerden birisi oldu.

Al Sancak dizisi Büşra ve Bahar kimdir Gerçek Adı Ne

Dizide Büşra rolünü Suna Ayar canlandırmaktadır. Bahar rolünü ise Hatice Sibel Aytan oynamaktadır.

Al Sancak Dizisi Oyuncuları Büşra Teğmen Kimdir? Suna Ayar

Dizide Türbanlı Türk Askeri rolünde olan Büşra, yurtdışında yazılım konusunda uzmanlık kazandıktan sonra Türkiye’de de yeni deneyimler kazanmıştır. Sonrasında Türk ordusunda görev almaya hak kazanmıştır. Kadın subay olarak görev yapan Büşra komutan, bilişim kısmında orduya destek vermektedir.

al sancak büşra teğmen kimdir

Suna Ayar, 20 yaşında olup, dizi dünyasına yeni adım atan oyunculardan birisidir. 6 Mayıs 1997 yılında dünyaya gelmiştir. Boğa burcudur.

Al Sancak Oyuncuları Bahar Kimdir? Hatice Sibel Aytan

Dizide Karadenizli bir ailesinin kızı olan Bahar, Pençe timinden Üst Çavuş Süleyman’ın nişanlısıdır. Babası sinirli bir insan olan Bahar, yeni bölümde nişanlısının vurulmasından dolayı üzüntülü anlar yaşayacaktır. Al Sancak dizisinin önemli rollerinden birinde yer almaktadır.

al sancak bahar kimdir

Bahar rolünü Hatice Sibel Aytan canlandırmaktadır. 28 Şubat 1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Reklam filmlerinde rol alan oyuncu daha sonra Arka Sokaklar, Asayiş Berkemal, Hıçkırık gibi dizilerde rol almayı başarmıştır. Şimdilerde ise Al Sancak dizisi ile adından söz ettirmeye devam ediyor.

al sancak dizisi büşra ve bahar

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün