Dizi HaberleriOyuncu Haberleri

Gönül Dağı Elif Neden Ayrıldı yok (Zümre Meğreli)

Gönül Dağı dizisi yeni sezonu ile 9 Eylül Cumartesi akşamı TRT 1 ekranlarında yayında olacak. Gönül Dağı Elif neden ayrıldı, Zümre Meğreli Gönül dağı dizisinde neden yok gibi soruların cevabı araştırılıyor. Dizide bir çok isim yeni sezonda olmayacak.

Yeni sezon çekimleri yaklaşık 1 ay önce başlayan Gönül Dağı dizisinde yıl atlaması olacak. Yani 8 yıl ileriye gidecek olan dizide amcaoğullarının erkek çocukları büyümüş olacak. Bu durumda bir çok karakterinde rolü tamamlanmış olacak.

gönül dağı elif neden ayrıldı

Gönül Dağı Elif Neden Ayrıldı

Yeni sezon başladığında bir çok izleyici Elif’in neden ayrıldığı ve dizide neden olmadığını merak edecek. Zümre Meğreli tarafından canlandırılan karakter senaryo gereği diziden ayrılacak. Daha önce bir kaç kez ayrılması gündemde olan oyuncunun yeni sezonda kadroda olmadığını belirtmek isteriz.

Bu arada ayrılan karakterler arasında Zahide de yer alıyor. Ecem Özkaya’nın canlandırdığı Zahide de yeni sezonda Gönül Dağı dizisinde yer almayacak.

Gönül Dağı Ecem Özkaya – Zahide Diziden Neden Ayrıldı?

Oyuncunun yeni sezonda yeni projelere adım atmak istemesi üzerine senaryo gereği diziden ayrıldı. Zahide’nin ayrılışının nasıl olacağı Gönül Dağı  dizisinin Cumartesi yayınlanacak olan yeni bölümde belli olacak.

Selma öğretmen ile Taner’in evlenip evlenmeyeceği veya akıbetinin de ne olacağı Cumartesi yayınlanacak olan yeni sezonda ortaya çıkacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün