Güncel Haberler

Depremzedelere iş imkanı Ankara ve İstanbul

10 şehrimizde yaşanan deprem sonrasında işsiz kalan vatandaşlarımız için personel başvuruları açıldı. Kariyer. net üzerinde yapılan açıklamaya göre, genel olarak iş başvuru yapılacak. Depremzedelere iş imkanı Ankara ve İstanbul içinde açıldı. Yine platform üzerinden hemen başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Yaşanan felaket sonrasında evinden ve işinden olan vatandaşlar, farklı şehirlere giderek burada yeniden bir hayat kurmak ve işlerine devam etmek istiyor. Bu bağlamda bir çok firma personel alacağını açıklarken, Türkiye’nin en büyük iş arama platformlarından birisi olan Kariyer, son dakika açıklaması ile genel iş başvurularını almaya başladı.

Depremzedelere iş imkanı Ankara ve İstanbul Başvuru Formu

Firmanın yaptığı açıklamada, depremden etkilenen vatandaşları işveren ile buluşturacak olan başvuru formları açıldı. Deprem Seferberliği Genel Başvuru  adresinden sizden istenilen bilgileri doldurarak iş imkanı bulabilirsiniz. Ankara ve İstanbul’un dışında tüm illerimizde yine burada yer almaktadır. Başlıkta özellikle bu 2 şehir çok istendiği için yer aldığını da belirtmek isteriz.

İstenilen eğitim seviyesinin İlk Öğretim(Mezun), Lise(Öğrenci), Lise(Mezun), Ön Lisans(Öğrenci), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun), Doktora(Öğrenci), Doktora(Mezun) olması gerektiği de yine başvuru sayfasında yer verildi.

Depremzedelere THY Personel İşçi Alımı Başvurusu Başlıyor

Depremzedelere iş imkanı

Türk Hava Yolları tarafından yapılan açıklamaya göre 1000 kişinin istihdam edileceği ve işe alınacağı açıklandı. Depremzedelere özel olarak açılan kontenjandan faydalanmak için çok kısa sürede şirket tarafından açıklama yapılması bekleniyor. Her yıl yapılan işçi alımının bu yıl deprem bölgesinden yapılacağını ve ücretsiz ingilizce eğitim verileceği belirtildi. Çok kısa sürede resmi açıklama yapılacağı da yine THY Yönetim Kurulu ve İcra Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat. sosyal medya hesabından duyuruldu.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün