Güncel Haberler

Masterchef Türkiye Mehmet Şef Neden Ayrıldı Yok

Tv8 ekranlarının en çok izlenen yarışmalarından birisi olan Masterchef Türkiye yarışmasında şok bir ayrılık yaşanıyor. Yarışmanın önemli isimlerinden birisinin ayrıldığı öğrenildi. Masterchef Türkiye Mehmet Şef neden ayrıldı diye izleyiciler tarafından araştırılmaya başlandı. Yeni sezonda ünlü şefi programda göremeyecek olan izleyicilerin nasıl tepki vereceği merakla bekleniyor.

Masterchef Türkiye Mehmet Şef Neden Ayrıldı

masterchef türkiye mehmet şef neden ayrıldı

Geçtiğimiz sezon reytinglerde istenilen oranlara ulaşamayan Masterchef Türkiye’den ayrılmak isteyen Şef Mehmet Yalçınkaya, kendi işlerine daha çok yoğunlaşmak için yarışmadan ayrıldı. Bu arada yarışmada yeni sezonda Masterchef Türkiye All Star yapılacak. Efsane isimlerin yer alacağı yarışmada Mehmet Şef’in olmaması büyük eksiklik olacağa benziyor.

Masterchef Türkiye Mehmet Şef’in Yerine Kim Gelecek?

Yarışmada Mehmet Yalçınkaya‘nın ayrılması ile yerini doldurmak için ünlü isimlerle görüşmeler başladı. Acun Ilıcalı‘nın ünlü şefin yerini doldurmak adına büyük şeflerle görüşme yaptığı öğrenildi.  İlk iddialara göre, Ömür Akkor’un yarışmada şef olarak yer alacağı konuşulmaya başlandı.

Sosyal medyada ve forumlarda yarışmanın izleyicileri bu ayrılık sonrasında daha da kan kaybı olacağını düşünüyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün