Dizi HaberleriOyuncu Haberleri

Yalı Çapkını dizisi Kazım Ağa ölecek mi?

Star TV’de Cuma akşamlarının en çok izlenen dizilerinden olan Yalı Çapkını 27 Ocak akşamı 19.bölüm ile yayında olacak. Dizinin yeni bölümünde Kazım Ağa’nın vurulması ile birlikte izleyiciler Yalı Çapkını Kazım Ağa ölecek mi? Diren Polatoğulları Diziden ayrılacak mı? sorularının cevabını aramaya başladı.

yalı çapkını kazım ağa diziden ayrılıyor mu

Geçtiğimiz bölümde Serter ile tartışan Ferit, karşısında Serter’in Dayısı Maho ile karşı karşıya gelmişti. İlk sefere uyarı alan Ferit’in yeni bölümde bu olayı Kazım Ağa’ya kadar sıçrayacak. 19.bölümden 2.fragman yayınlandıktan sonra izleyicileri heyecanlandıran olaylar yaşandı.

Yalı Çapkını Dizisi Kazım Ağa Ölecek mi? 27 Ocak


Seyran’ın kocası tarafından üzüldüğünü öğrenen Kazım Ağa, kızı için bir kez daha Ferit’in karşısına çıkar. Onu uyardığı sırada oturdukları mekana Maho ve adamları geliyor. Damadına tehditler savurduğunu gören Ağa, Maho’ya kafa atarak karşılık verir.

yalı çapkını dizisi kazım ağa ölecek mi

Diren Polatoğulları Yalı Çapkını Dizisinden Ayrılıyor mu?

Bu durum karşısında silahını çeken adam Kazım Ağa’yı vurur. Ferit’in kollarında yere yığılan dizinin önemli ismi diziden ayrılmayacaktır. Diren Polatoğulları dizinin önemli isimlerinden birisidir. Özellikle dizide “bileesssin” sözü ile ayrı bir sempati kazanan Kazım Ağa, uzun süre rol almaya devam edecek.

Diğer taraftan Seyran ise anlaşmaya imza atarak yeni bir yol çizecek. Yalı Çapkını son bölümünü full olarak Star TV ekranları resmi sitesinden izleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün