Güncel Haberler

Threads Hesap Silme Neden Yok?

Meta tarafından bugün duyurulan ve adeta gündeme bomba gibi düşen Threads uygulamasında şok bir durum söz konusu! Threads hesap silme neden yok? hesap kalıcı olarak nasıl kapatılır? Tüm detayları ile anlatıyoruz.

Twitter rakibi olarak duyurulan ve şuanda 20 milyona yaklaşan bir indirmeye sahip olan Threads, Instagram hesabına bağlı olarak çalışmaktadır. Twitter’a benzerliği ile dikkat çeken yeni uygulamada hesap silmenin olmadığı görülüyor.

Peki Threads Hesap Silme Neden Yok? Nasıl Silinir?

Meta tarafından Threads için oluşturulan “Threads İlave Gizlilik İlkesi” sayfasını incelediğimizde kullanıcıların hesaplarını kalıcı olarak silemeyeceği ve sadece dondurabileceği ibaresi yer almaktadır. Bu durumda hesabı ve uygulamayı silmek istediğinizde Instagram hesabınızı da silmeniz gerekmektedir.

Bu da şu demek oluyor; şirket kullanıcılarını kaybetmemek ve kullanıcı kaybı yaşamamak için uygulama zorla kullandırmış oluyor.

Threads Hesap Silme Neden Yok

Bu konu ile ilgili muhtemelen ilerleyen günlerde açıklama yapılacaktır. Çünkü bu tarz bir zorunluluk kullanıcıları sinirlendirebilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün