Güncel Haberler

Threads kullanıcı adı ve isim değiştirme nasıl yapılır?

Instagram ve Facebook gibi dünyanın önde gelen sosyal medya platformlarının sahibi Meta, yeni platformu Threads uygulamasını duyurdu. Peki Threads kullanıcı ve isim değiştirme nasıl yapılır? neden olmuyor? gibi soruların cevabını bulabilirsiniz.

Twitter’a benzerliği ile dikkat çeken ve ilk gün itibari ile toplamda 10 milyon üzeri indirilme sağlayan Threads uygulaması tüm sosyal platformlarda haftanın en çok konuşulanı oldu. Mark Zuckerberg tarafından geliştirilen yeni mikroblog olarak hazırlanan uygulama ile ilgili sorularda gelmeye başladı.

Instagram ile bağlantılı çalışan uygulamada kullanıcı adı ve isim değiştirme konusu kafalarda soru işareti yarattı.

Threads kullanıcı adı ve isim değiştirme nasıl yapılır?

Uygulama Instagram’a bağlı olarak çalıştığı için tüm bilgileri oradan çekmektedir. Yani siz kullanıcı adı ve ismini buradan değiştirmeniz için Instagram hesabınızdan değiştirmeniz gerekmektedir. Bu durumda iki hesapta değişmiş olacaktır.

threads kullanıcı adı ve isim değiştirme

Threads kullanıcı adı Neden Değişmiyor?

Meta’ya bağlı Instagram uygulaması ile bağlantılı çalışması sebebiyle Direkt olarak Threads uygulaması üzerinden ismini veya kullanıcı adınızı değiştirmeniz gerekmektedir.

Instagram Olmadan Threads Hesabı Açılabilir mi?

Maalesef hali hazırda bir Instagram hesabınız olması gerekmektedir. Belki ilerleyen süreçte bu durum değişebilir ve bağımsız olabilir. Ancak şimdilik bilgileri bu şekilde çekmektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün