Dizi Fragmanları

Yalı Çapkını 21. Bölüm Fragmanı Neler Olacak (10 Şubat)

Cuma akşamlarının reytinglerde zirve yapan dizilerinden Yalı Çapkını, 10 Şubat 2023 Cuma akşamı 21. bölümü ile izleyici karşısında olacak. Her hafta olduğu gibi bu haftada Yalı Çapkını 21. Bölüm fragmanı neler olacak konusu dizinin yayın gününden 4 gün önce belli olmaktadır. Dizinin fragmanı sosyal medyada milyonlarca kişi tarafından izlenmekte olup, son haftalarda senaryoda bazı değişiklikler sonrasında izleyicileri daha da meraklandırmaktadır.

Yalı Çapkını 21.Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı

(Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı)

Yalı Çapkını 21. Bölüm Fragmanı – 2 Ne Zaman Yayınlanacak?

Dizinin yeni bölümünden 2.fragman her hafta olduğu gibi Çarşamba veya Perşembe günü yayınlanmaktadır.

Yalı Çapkını 21.Bölüm Neler Olacak?

Yalı Çapkını Cuma akşamlarına damgasını vurmaya devam ediyor. Yalı Çapkını 20.bölüm silahla vurulan kişinin kim olduğu ortaya çıktı. Kazım Ağa mı yoksa Ferit mi olduğu merak edilirken vurulan kişinin Kazım olduğu ortaya çıktı. Duygusal anlar yaşanacağını düşündüğümüz sırada Kazım Ağa’nın konuşmaları ve kurşun sıyırmasına rağmen abartılı acı sahnesi hepimizi güldürdü.

yalı çapkını 21. bölüm fragmanı

Hatta bununla kalmayıp, Ferit’e bağı ve tarlasının olduğunu bunu vasiyet olarak söylemesi herkesin yüzünü güldürdü. 19.bölümde izleyicilere bazı konularda sinyaller verildi.

Kazım Ağa’nın sert yapısı biraz daha yumuşamış ve kızlarına sahip çıkan bir duruma getirildiğini gördük. Aslında bu yaşananlar biraz daha insanların hoşuna gitmiş olabilir. Özellikle hastane sahneleri vs. gerçekten hem komik hem de güzel olmuş.

Halis Ağa, bunu yapanların yanına koymayacağını biliyoruz. Yapanları bulup özür diletmenin ötesinde tepkisi olacaktır. Serter meselesi de şimdilik buradan sonra kapanmışa benziyor.

yalı çapkını 21. bölüm neler olacak

Şimdi asıl konumuza gelelim;

Ferit ile Seyran sahnelerini daha çok görmeye başlayacağız. Herkesin beklediği o yakınlaşma ve romantik sahneleri tekrar görmeye başlayacağız. Seyran’ın yalıya gelerek Pelin’in saçından tutup dışarı atması herkesi şok edecek. Aslında bu noktada bir konuya değinmek istiyoruz.

Senaryoda seyircilerin sosyal medyadan tepkileri sonrasında değişiklik yapıldı. Pelin’in yalıya getirilmesi izleyiciler tarafından büyük tepki alınca, senaryoda revizeye gidildi. Seyran’ın yeniden baskın olarak sahnelerde yer alması ve Pelo’nun evden gönderilmesi sağlandı. Bu sayede izleyicilerin tepkilerinin azaldığını göreceğiz.

 • Ferit’in Kazım Ağa’nın pijamalarını giyip gelmesi de son bölümün komik ve güldüren sahnelerinden birisi olmuştur

yalı çapkını 21. bölüm 2.fragmanı

Bu arada Suna İle Abidin arasındaki sorunlar çözüldü buzlar eridi. Abidin’e sandviç getirmesi sonrasında duygusal anlar yaşadık. Aslında bu hafta Yalı Çapkını 21. bölüm fragmanı yayınlandıktan sonra ilk detayları öğrenebiliriz. Çarşamba günleri ise yeni bölümün 2.fragmanı da yayınlanmaktadır.

Son bölümdeki kahvaltı sahnesi hepimizi şaşırttı. Dediğimiz gibi Kazım Ağa biraz daha karakter olarak yumuşak bir duruma getirildi. Ferit’in orda kalması, Esme’nin ve kızların hep birlikte kahvaltı sofrasında olması hepimizin içini ısıttı diyebiliriz.

Seyran Halis Ağa’ya Neler Anlatacak?

Asıl bomba Seyran’ın Halis Ağa’ya gelerek durumu anlatması ile patladı. Pelin’in bundan sonra yalıda bir daha kalamayacağını bu olay sonrasında düşünüyoruz. Pelin’i yalıdan yaka paça göndermesi sonrasında sopa ile Ferit’i kovalayan Seyran adeta sinirden kendinden geçti.

yalı çapkını ferit gülme

Seyran’ın Halis Ağa’ya tüm her şeyi anlatacağım derken İfakat olayını da anlatıp anlatmayacağı merak ediliyor.

Yalı Çapkını Vahit Kimdir?

Mehmet Esen bu rolü canlandırmaktadır. Halis Ağa ile Maho’nun arasını bulmak isteyen aile dostudur. Halis Ağa’nın Serter’in dayısına attığı tokat ile hepimiz bir anda şok olduk diyebiliriz. Sonrasında ise Serter, Halis Ağa’nın elini öper. Bu durumda ağanın ne kadar güçlü olduğunu görebiliyoruz.

Serter konu hakkında ağa ve ailesinden özür diledi. Bu olay sonrasında ikili yalnız kalarak konu hakkında konuşmaya devam ettiler.

Yalı Çapkını Oyuncu Kadrosu Kimler Var

 • Afra Saraçoğlu,
 • Mert Ramazan Demir,
 • Çetin Tekindor,
 • Şerif Sezer,
 • Gülçin Santırcıoğlu,
 • Emre Altuğ,
 • Gözde Kansu,
 • Ersin Arıcı,
 • Beril Pozam,
 • Doğukan Polat,
 • İrem Altuğ,
 • Öznur Serçeler,
 • Hülya Duyar,
 • Diren Polatoğulları,
 • Sezin Bozacı,
 • Yiğit Tuncay,
 • Buçe Buse Kahraman,
 • Cansu Fırıncı,
 • Selen Özbayrak,
 • Umut Gezer

Star Tv ekranlarının sevilerek izlenen dizisi Yalı Çapkını 21. bölüm ile 10 Şubat 2023 Cuma günü 20.00’de yayında olacak. Yalı Çapkını 21. bölüm fragmanı ve diğer bölümleri Full HD olarak Star TV resmi sitesinden izleyebilirsiniz.

Yalı Çapkını Pelin Diziden ayrılıyor mu? Çıkıyor mu

Son yayınlanan bölümden sonra Pelin karakterinin rolünün azalacağı ve sahnelerini çok görmeyeceğimizi belirtmek isteriz. Oyuncunun bu yaşananlardan sonra yavaş yavaş diziden ayrılacağı ve Seyran ile Ferit sahnelerinin çoğalacağını göreceğiz. Pelin’in İzmir’e gittiğini ve bir süre sahnelerinin olmayacağı da ortaya çıktı.

Pelin kimdir? yaşı ve hakkında bilgiler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün