Dizi Haberleri

Yalı Çapkını Fuat Neden Öldü Diziden Ayrıldı

Star TV ekranlarının ilgiyle izlenen dizilerinden Yalı Çapkını bu akşam 33.bölümü ile ekrana gelecek. Yalı Çapkını Fuat neden öldü ve diziden neden ayrıldı diye merak ediliyor. Doğukan Polat’ın canlandırdığı bu rol bu akşam son kez izleyici karşısına çıkıyor.

Bu hafta 2 bölüm birden yayınlanan dizide son bölümde Ferit ile Abidin, düğüne gelerek Suna ile Seyran’ı kaçırmıştı. Bu olay üzerine Tarık ve adamları ise onların peşine düşmüştü. Fuat ise kardeşine yardımcı olmak için ona para getirir. Onu takip eden adamlar yerlerini bulur.

yalı çapkını fuat neden öldü

Yalı Çapkını Fuat Ölüyor Mu?

Bildiğimiz üzere 33.bölüm fragmanında bir silah sesi gelmişti. Herkes silahı kim ateşledi ve kim vuruldu diye merak ediyordu. Vurulan kişinin Fuat olduğu ortaya çıktı!

Ters köşe

Fuat ve Asuman dönüş yolunda trafik kazası geçirdi.

Yalı Çapkını Fuat Neden Öldü?

Bu karakter bildiğiniz üzere dizide pasif isimlerden birisiydi. Çok karşımıza çıkmayan Fuat, bu vurulma ve ölüm sonrasında önemli bir rol haline gelmiş olacak. Dizide olmasada da bunun üzerine çok hikaye ve senaryo izleyeceğiz.

doğukan polat yalı çapkını dizisinden neden ayrıldı

Doğukan Polat Yalı Çapkını Dizisinden Neden Ayrıldı

Daha önce Söz dizisinde de izlediğimiz oyuncu, Yalı Çapkını dizisinde Ferit’in abisi rolünde yer alıyordu. Ancak çok etkili bir karakteri canlandırmaması dolayısıyla senaryo gereği diziden ayrılmasına karar verildi. OGM pİctures yapım şirketi tarafından hazırlanan Yalı Çapkını dizisinin başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor yer alıyor.

Yalı Çapkını çok yakında sezon finali ile izleyici karşısında olacak.

Yalı Çapkını Asuman kalacak mı yoksa ayrılacak mı şimdiden merak edilen diğer konulardan birisi de bu oldu. Ancak şimdilik eşi rolündeki Asuman rolüne devam edecek gibi görünüyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün