Sinema Haberleri

Hızlı ve Öfkeli 10 Filmi Yaş Sınırı Kaç Yaş Üstü

Uzun süredir heyecanla beklenilen yabancı filmlerden Hızlı ve Öfkeli filminin 10.serisi bugün sinemalarda vizyona girdir. Anne ve babalar çocukları için Hızlı ve Öfkeli 10 filmi yaş sınırı kaç yaş üstü diye araştırmaya başladı. Ayrıca filmin bilet fiyatları da belli oldu.

Hızlı ve Öfkeli 10 Filmi Oyuncu Kadrosu

  • Vin Diesel,
  • Jason Statham,
  • Michelle Rodriguez,
  • Tyrese Gibson,
  • Chris “Ludacris” Bridges,
  • Jason Momoa,
  • John Cena

19 Mayıs 2023 tarihinde dünya genelinde vizyona giren filmi ülkemizde de tüm sinemalardan izleyebilirsiniz. 300 milyon dolarlık bütçesi ile adından söz ettiren filmin çekimleri Londra, Roma, Torino, Lizbon ve Los Angeles’ta gerçekleştirildi.

hızlı ve öfkeli 10 filmi yaş sınırı

Hızlı ve Öfkeli 10 Filmi Yaş Sınırı Kaç Yaş Üstü

Filmi izlemek isteyenler için . 13 yaş ve üzeri izleyici kitlesi için uygundur. Cinsellik unsurları içerir. Şiddet ve korku unsurları içerir. Olumsuz örnek oluşturabilecek davranışlar içerir.

Hızlı ve Öfkeli 10 Filmi Gişe ve Hasılat

Filmin gişe ve hasılat rakamları 3 gün sonra belli olacaktır. Pazartesi sonuçlar açıklanacaktır. Genel olarak Cuma günü vizyona giren filmler Pazartesi ilk 3 günlük gişesini açıklamaktadır.

Hızlı ve öfkeli filmi bilet fiyatları

Genel olarak Cinemaximum hafta içi tam sinema bilet fiyatı: 60,00 TL. Cinemaximum hafta içi indirimli sinema bilet fiyatı: 55,00 TL. Pazartesi – Çarşamba günü indirimli sinema bilet fiyatı: 44,00 TL olarak belirlenmiştir.

Film Kaç Saat : 2 saat 21 dakika

Film Dili Türkçe Altyazı, Türkçe Dublaj

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün