Oyuncu Haberleri

Yalı Çapkını Suna’yı isteyen Saffet kimdir? Gerçek adı

Star TV ekranlarında her Cuma ilgiyle izlenmeye devam eden Yalı Çapkını dizisinin kadrosuna Saffet rolü ile yeni bir isim katıldı. Yalı Çapkını Suna’yı isteyen Saffet kimdir? oyuncunun gerçek adı nedir? İşte detaylar:

OGM Pictures’ın yapımcılığını yaptığı ve yönetmenliğini Burcu Alptekin’in üstlendiği, başrolünü Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor’un oynadığı Yalı Çapkını her hafta yeni bir heyecanla izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor.

Star TV Yalı Çapkını Suna’yı isteyen Saffet kimdir?

Bildiğimiz üzere Suna’yı istemeye gelen Saffet rolü ile yeni oyuncu karşımıza çıktı. Saffet rolünü Ediz Akşehir canlandırmaktadır. Suna’ya talip olarak ailesi ile birlikte kendisini ona beğendirmeye çalışacak.

1986 yılında İzmir’de dünyaya gelen oyuncu 2010 senesinde Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvar’ından mezun olmuştur. İstanbul Devlet Tiyatrosu’nda da görev yapan oyuncu daha çok tiyatro oyunlarında yer almıştır.

Yalı Çapkını Suna'yı isteyen Saffet kimdir

Ediz Akşehir’in rol aldığı dizi ve film bulunmuyor.

Bakalım dizide dengeleri nasıl değiştirecek? Suna kendisini isteyecek mi? Suna ile Abidin ilişkisinde durumlar nasıl olacak hep birlikte göreceğiz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün